Girmi FG22 dviguba karšto oro gruzdintuvė, 8L

DOVANA
 - aliejaus purškiklis

Prekės kodas: FG2200

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gaminti sveikai, neaukojant skonio ir taupant energiją? Tikrai! Naudodami mūsų dvigubą karšto oro gruzdintuvę FG22 galite paruošti skanų ir traškų keptą maistą naudodami iki 80 % mažiau riebalų! Dėl greitos oro cirkuliacijos technologijos per kelias minutes galite paruošti sveiką ir skanų maistą naudodami mažai aliejaus arba visai jo nenaudodami.

Tačiau ne tik... "Ecofrit Bis" - tai oro gruzdintuvė, kurioje galima kepti 2 skirtingus patiekalus, o naudojant specialią SYNC funkciją abu patiekalai baigiami ruošti tuo pačiu metu, todėl juos galima patiekti kartu. Naudodami 8 gaminimo režimus, galite lengvai kepti, skrudinti, skrudinti, skrudinti, kepti, pašildyti, dehidratuoti, palaikyti šiltą ir atitirpinti daugybę įvairių maisto produktų. Puikiai tinka ruošti maistą visai šeimai, nes turi 2 nepridegančius 4 l talpos indus, o kad maistas būtų gaminamas nepriekaištingai kiekvienu atveju, turi laikmatį, temperatūros reguliavimo funkciją ir garsinius sukrėtimo bei gaminimo pabaigos signalus. "Ecofrit Bis" turi didelį skaitmeninį ekraną, kuriame galima bet kada patikrinti nustatymus ir net valymas tampa lengvas! Po maisto gaminimo tiesiog išvalykite neabrazyvine kempinėle ir karštu vandeniu.

€16999 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Kilmės šalis: Kinija
Gamintojas: Girmi

- Galingumas 1700 W
- 2 nepriklausomos kepimo zonos
- Bendra talpa 8 l (4 l + 4 l, iki 1800 g)
- Indai su patogia rankena
- Nepridegantys indai ir padėklai
- Laikmatis ir reguliuojama temperatūra (iki 200 °C)
- Skaitmeninis ekranas
- 8 kepimo režimai: Skrudinimas karštu oru, skrudinimas, kepimas, apkepimas, pašildymas, dehidratacija, palaikymas šiltai, bulvytės
- Funkcija SYNC: vienu metu užbaigti abu kepimo būdus
- Funkcija SHAKE: garsinis signalas maistui purtyti
- Funkcija DUAL COOK: dvigubas kepimo pajėgumas, tie patys nustatymai abiejose zonose
- Neslystančios kojelės
- Maitinimo šaltinis: Kintamosios srovės 220-240 V ~ 50-60 Hz

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti