Trevi ME 3106 BLACK meteorologinė stotelė

Akcija -15%

Prekės kodas: 310600

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Naudodamiesi „Trevi ME 3106 BLACK“ meteorologine stotele, jūs visada būsite informuoti apie orą, temperatūrą ir drėgmę. Paprasto ir rafinuoto dizaino prietaisas tiks bet kuriame namo kambaryje.

„ME 3106“ yra kvadrato formos, suapvalintais kampais ir turi dvi kojas, užtikrinančias jo stabilumą. Ekranas yra didelis ir apšviestas mėlyna LED šviesa, kuri matoma iš visų kampų. Centrinė juosta rodo laiką 12 ar 24 val., o viršutiniame dešiniajame kampe rasite oro temperatūrą laipsniais ° C / ° F ir drėgmės procentą.
Piktograma su orų prognoze pasirodo viršutiniame kairiajame „Trevi“ meteorologinės stotelės ekrano kampe, o apatinėje dalyje rasite kalendorių su mėnesiu ir diena bei piktogramą su mėnulio fazėmis. Įrenginyje taip pat yra žadintuvas su programuojamu skambėjimo tonu. Visi nustatymo mygtukai yra užpakalinėje dalyje, kur taip pat yra dviejų AAA baterijų skyrius.

Maža ir kompaktiška „Trevi ME 3106“ meteorologinė stotelė yra tinkamas prietaisas įvairiausiems poreikiams patenkinti. Jūs negalite jo neturėti!

€1189 €1399 su PVM
Sutaupote - €210
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: Fiziniams asmenims 24 mėn., juridiniams asmenims 12 mėn.
Gamintojas: Trevi

12 val. / 24 val
Žadintuvas su programuojamu melodija
Kalendoriaus / savaitės diena
Orų prognozės / mėnulio fazės piktograma
Skaitmeninis termometras laipsniais ° C / ° F
Skaitmeninis higrometras
Mėlynas LED apšvietimas
Maitinimo šaltinis: 2 AAA (baterijos nepridedamos)
Matmenys: 110x120x47 mm

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti